بازی پریمیوم رپارت

بازی اکشن ماجراجویی برای کامپیوتر و کنسول. رپارت یک بازی کامپیوتری پریمیوم است و قرار است بر روی پلتفرم استیم منتشر شود. ما در حال حاضر در مرحله نمونه اولیه هستیم و به دنبال جمع آوری سرمایه برای سرعت بخشیدن به توسعه هستیم.

سرویس های بکند نهان

این محصول مختص تیم ها و استارت آپ ها و شرکت هایی با بودجه های محدود طراحی شده است تا سریع تر بتوانند استارت آپ خود را روانه بازار کنند. مزیت استفاده از زیرساخت نهان در یک استارت آپ از دو جنبه حائز اهمیت است: • حذف پیچیدگی های فنی توسعه بک اند محصول • کاهش پیچیدگی های فنی و تجاری انتشار بازی به صورت بین المللی (همکاری با شرکت FWTech.am) معماری نرم افزار این سیستم به گونه ای طراحی شده که سرعت و کیفیت سرویس دهی و امنیت داده های کاربران و مشتریان را تضمین می کند. توسعه دهندگان می توانند میکروسرویس‏های مناسب برای محصول خود را انتخاب کنند و هرکدام به صورت یک وب سرویس سبک وزن در فضای ابری در اختیار بگیرند. میکروسرویس های نهان که هرکدام با داشبوردهای متعددی به استارت‏آپ‏ها عرضه می‏گردد، عبارت است از: سرویس ثبت نام و احراز هویت کاربران سرویس ذخیره پویای اطلاعات فضای ذخیره سازی ایستا انواع راه حل های ارتباطات همزمان و داشبوردهای مدیریتی مختلف


کلیک کنید

کاتالوگ دیجیتال تعاملی

کاتالوگ‏ها و شبیه‏سازهای سه بعدی تحت وب یکی از به‏روزترین فناوری‏ها به منظور ارائه محصولات و پتانسیل‏های صنایع بزرگ و شرکت‏های ارائه دهنده محصولات تجاری است. ویژگی‏های تعاملی کاتالوگ سه‏بعدی شرکت ایماژ نهان عبارت است از: قابلیت مشاهده مدل از زوایای مختلف، قابلیت بزرگنمایی مدل، قابلیت مشاهده اجزاء اصلی مدل، بازنمایی واقع‏گرایانه مدل، تکسچر و دقت نمایش، امکان مشاهده جزئیات بخش‏های اصلی مدل به صورت نقشه انفجاری، امکان ارائه اطلاعات متنی درباره هر بخش، امکان نمایش عکس، فیلم یا انیمشین از بخش‌های مختلف مدل، قابلیت ارائه نیروگاه در فضای توپوگرافیک ساختگاه، امکان مشاهده لایه‌های درونی هر بخش از مدل، ارائه کاتالوگ سه‏.

بعدی با استاندارد مورد نیاز صنایع بزرگ مانند نیروگاه ها، پالایشگاه ها و صنایع خودروسازی، محصولی است که شرکت توسعه فناوری ایماژ نهان برای اولین بار در کشور با به کارگیری نوآوری و تجربه خاص خود ارائه داده است. مدل هایی با کیفیت بصری بالا، نزدیک به واقعیت و سبک وزن بر بستر تحت وب و به صورت کاملا مستقل از هر ابزاری. البته این تنها بخشی از مسیر توسعه دوقلوهای دیجیتال در شرکت توسعه فناوری ایماژ است. شبیه‏سازهای سه‏بعدی تحت وب و مبتنی بر زمان حقیقی که کاربردهایی نظیر آموزش نیروی متخصص از طریق واقعیت افزوده و مجازی AR/VR، گزارش دهی و عیب‏یابی پلنت‏های صنعتی بزرگ دارد


برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

سامانه دانشی مدیریت پروژه ایران

سمپیران برای به اشتراک گذاری و کمک به دانش مدیریت پروژه با ترجمه، بازنشر و ترویج ابزارها، مقالات، گواهی ها، استانداردها و رویدادها. ما همچنین ویدیوها و padcast ها را در Sampiran ارائه می دهیم. سمپیران برای بسیاری از رویدادهای PM در ایران با همکاری نزدیک با IIPMA، گروه PM و KM در دانشگاه تهران حمایت مالی شده است..

مشاهده وبسایت سمپیران

c11

بازی کرونل - 1399


یک بازی کژوال در ژانر دونده بی پایان با محوریت ماجراهای یک گلبول سفید در داخل بدن انسان است.
d13

دستیار ترید ویرا - 1400


دستیار کپی ترید رمز ارز برروی صرافی‌های بایننس و کوینکس در کنار بستری برای فروش سیگنال‌
s12

بازی اسکیلی - 1401


بازی شناختی توسعه داده شده برای یک استارتاپ آموزش الکترونیک زبان فارسی به دانش آموزان است که در کافه بازار منتشر شده است.
dash

کیان سامانت - 1402


یک پلتفرم عمومی برای ارتباطات اینترنت اشیاء که برای شرکت علم گستر کیان سامان توسعه داده شده است.

برای شروع همکاری


با ما تماس بگیرید